peterd108

Je teď vhodný čas investovat do Bitcoinu?

Odpovědi
Tomáš1234

Bitcoin je tu 12 let.
Kdokoliv si ho za tu dobu koupil a neprodal jej, vydělal.
Stačí ti to takhle?

Pepa25

Naposledy byl bitcoin takto vysoko přesně před 3 lety, v prosinci 2017. Dobře si to pamatuju, tehdy mluvil o tom, jestli do toho nejít kde kdo. Během roku 2018 cena klesla o 3/4 …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Tomáš1234 > nepravda. Pokud někdo nakoupil BTC na vrcholu v prosince 2017, tak je na svém teprve teď, po třech letech …

Tomáš1234

Asi máš stará čísla. Pokud si někdo koupil 1 BTC v prosinci 2017, kdy stál maximálně 20000 USD, tak je aktuálně 3500 USD v plusu. V řeči čísel jde o zhodnocení cca 18% za 3 roky, tedy 6% za rok. Všichni ostatní mají to zhodnocení samozřejmě vyšší.

Pepa25

Ještě předvečírem byl za 19000 USD. Kde bude za týden? Na 24 tis. nebo na 16 tis? Kdoví …

Tomáš1234

Souhlas.
Krypto je riziková investice. S tím je nutné počítat. Pokud chce člověk jistotu, tak jsou samozřejmě mnohem vhodnější akcie, kde je volatilita mnohonásobně nižší. Ale pokud jsem schopný riziko akceptovat, je krypto vážně hodně zajímavá příležitost, která defacto nemá konkurenci.