Spartaboy

Je pravda že do tabletu apple můžu zapojit jenom sluchátka Apple? A co sluchátka KZ ZS?

Odpovědi
Schluker

Neni. Lze pouzit jakakoliv bezna sluchatka s odpovidajicim konektorem.

JežíšKristus

Pokud máš redukci Lightning – 3mm jack, tak zapojíš jakákoliv sluchátka s jackem (což je většina sluchátek). Pravda to tudíž není.
U počítače používám redukci USB – 3mm jack, pro používání sluchátek. V autě mám redukci Lightning – 3mm jack, pro zapojení mobilu.
Sláva redukcím!

https://www.go­ogle.com/aclk?sa=l&a­i=DChcSEwjtsqP-7cHvAhUXw9UKHXg0A7kY­ABAHGgJ3cw&sig=A­OD64_0V8Sb7y9RMHa­AJtQGaa8-9tOQdZA&ctype=5&q=&ved=­2ahUKEwiG4Zz-7cHvAhWx3eAKHQN-A5AQwg96BAgCEB­k&adurl=

Hlada

Ne.
Budou fungovat jakákoli sluchátka, u kterých bude stejné zapojení konektoru a budou mít přibližně stejnou impedanci, jako originální.
Čtyřpinové jacky mají dva způsoby zapojení. Nejjednodušší je půjčit si originální a měřením zjistit impedanci a zapojení.

Rafaelo111

nemusí fungovat mikrofon, ale jestli jde jen o poslech tak fungují všechny sluchátka

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.