Misulka__

Je pozde zacit hrat fotbal ve 14 letech?

Dobry den, chtela bych zacit hrat fotbal… Jsem holka, je mi 14 a delam brazilské jiu-jitsu. Chtela bych k tomu prave pridat fotbal, ale nevim jestli uz neni pozde nebo jestli to neni blbost mit takhle dva sporty. Fyzicku celkem mam a nejake zaklady fotbalu taky, neni to zadny zazrak, ale vim o co se jedna

Odpovědi
elkon

Dělej sport, který ti bude lépe vyhovovat. Pokud budeš chtít dělat sport na solidní úrovni, těžko zvládneš dva. Také je potřeba odpočívat, ne se „strhnout“. Začít se sportem lze kdykoli.

Rokio

Pokud ho chceš provozovat rekreačně, tak v tom nevidím žádný problém.

Drap

Určitě pozdě neni

Sportovkyně7

Pokud to chceš dělat jenom pro zábavu tak v tom nevidím žádný problém. Ale na profesionální úroveň už je asi pozdě navíc by si nemohla dělat 2 sporty. (Taky přemýšlím o fotbalu nebo ragby jsem holka a je mi 11.)