Skinn3r

Je potřebná hygiena pro restauraci ?

Nejdřív jsem myslim že je to nutnost ale když vidim pořad Ano šéfe tak neni potřeba bejt v oboru vyučen ani hygiena neni potřeba nic (mam na mysli ten bordel co všude každej má až tam v kuchyni i něco leze :D ) tak jak to je ?

Nejlepší odpověď
Pájo

Hygiena je nutná.
Její nedodržování je příslušnými orgány pokutováno, pokud jsou zjištěné závady natolik závažné, může hygiena ihned provoz uzavřít .Řada provozoven v pořadu Ano, šéfe! mají obrovské štěstí, že Polreich není kontrola z hygienické stanice. Protože pokud by byl, to by ihned létaly desetitisícové pokuty za nedodržení hygienických norem ve stravovacích zařízeních.

Další odpovědi
led

Nielen je potrebná, ale aj povinná. O tom by vám vedeli niečo povedať pracovníci Štátnej kontroly.
Vôbec sa nedivím výrazom, ktoré v takých prípadoch občas použije „Postrach českých restaurací Zdeněk Pohlreich“, aj keď sa mi tento spôsob vyjadrovania nepáči.