Je možný si na jeden den předplatit online O2 TV Sport?

Odpovědi
Edison

A co takhle zavolat na O2 rovnou? Dostaneš zcela jistě relevantní a přesné informace. Nebo se někde zastavit, maj mraky krámů.

Edison

Západ: Především by ses mohl chovat slušně. A za druhý řeknou přinejmenším za kolik to poskytují oni sami ve svých sítích. Takže ten, kdo tu plácá nesmysly jsi Ty sám.

Západ

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

na víc už jsem to našel..konec diskuze..taky nemám rád jak Edison reaguje..odpovědi na pleskanec přes xicht..míst odpovědi radí jak se k odpovědi dopátrat..klasika od něj