Miroslavst

Je možné smazat odpověď na otázku?

Právě jsem se rozhodl, že si najedu na svůj profil a všude kde jsem odpovídal anonymům, budu mazat odpovědi, je to možné?

Nejlepší odpověď
anonym

Neporadim,nejsem zkusenna.

Další odpovědi
panenka

Já si myslím že si svou odpověd smazat můžeš

anonym

nevím,ale nedělej to,už jsi jím odpověděl,oni si tvou odpověd stejně přečetli,tak to nebude mít už žádný význam

BENYTA

Vždyť to nemá význam, jako bys popíral všechny své odpovědi, je fuk, jestli anonymům.

led

Zmazať môžte, nahláste závadnú odpoveď. Ale, vyrieknuté slovo sa nedá vrátiť späť. Nanajvýš ho môžte vysvetliť.
„…odvolávam, čo som odvolal“ to myslím povedal kráľ v Princeznej so zlatou hviezdou na čele, keď nevedel ako ďalej. Chcete poprieť svoj názor? Ak som sa mýlila v nasledujúcom príspevku priznám svoj omyl.

Terryle

Jako že bys smazal svou odpověď na cizí otázku? Myslím, že to nejde…

Ne, nejde – můžeš ji jen doplnit. A pokud nebyla už opalcovaná, tak můžeš editovat i původní znění, ale vymazat se nenechá, kolonka nesmí být prázdná.
Pokud teda ještě někde není nějaký superutajený supernastavení.