Kelišova87

Je možne nalezt v historii internetoveho prohližeče nenaštivenou stranku?

Našla jsem v historii prohližeče stranky ktere nikdo nenavštivil v časovem rozmezí asi tři hodiny a každa stranka minutu.Je možne aby se tam dostal nejaky vir?

Nejlepší odpověď
Bedy

Je to zvlaštni, bohužel nejsem doma a přístup k internetu mam značně omezený a tak se Vam nemohu tolik věnovat. Nicméně pro jistotu celý počítač zkontrolujte programem Malware bytes anti-malware /pro stažení programu skočte na www.seznam.cz a do vyhledávače zadejte to malware bytes a vylezou Vám odkazy ke stažení/. No a co najde, tak asi odstrante. Případne kontaktujte někoho z ostatních radců jako je I564 nebo badisko, ti si myslím, že by se Vám mohli věnovat nebo ještě do konce týdne počkejte na mě.