Axe

Je možná reklamace?

Když se mi utrhne drát co jde ze sluchátek (3,5mm jack), je možná reklamace?
Uznají reklamaci?
Jde o sluchátka Razer Kraken Neon Green

Odpovědi
cochee

Reklamovat můžeš, uznáno nebude. (Je přitom úplně jedno, o jaká sluchátka jde.)

Funna

tohle ti asi neuznají…ale zkusit to můžeš, za to nic nedáš…a doporučuju pro příště koupit sluchátka z doživotní zárukou (značku si najdi sám/a, ať nejsem nařčena z reklamy .-)…v tom případě pak za 50Kč dostaneš úplně nové a můžeš je trhat do nekonečna, protože tohle se dřív nebo později stane se všemi sluchátky…

huxa

Možná by to uznali, kdybys jim to poslal přímo k Razeru, ovše je to velmi nepravděpodobné. Mohl bys jim to poslat do reklamací s tím, jestli by ti je nemohli opravit, že to zaplatíš (mělo by to být daleko levnější, než v normálních opravnách, minimálně Kossy takto reklamované byli daleko levnější), jinak ovšem v opravně by to měli zvládnout do 2–3 stovek.

anonym

Pokud nebyla sluchátka prezentována jako ´nepřetržitelná´, s reklamací neuspěješ…
Na mechanické poškození se záruka elektroniky nevztahuje.