Michal47

Je Microsoft Edge „sourozencem“ Internet Exploreru?

Podle následujícího textu by to tak mělo být:

„Speculation is currently rife that with Windows 10, Microsoft will in some ways put Internet Explorer out to pasture. The browser is believed to have a new name, a new shell, new extension capabilities, and a new, streamlined version of Trident, one that has much of its support for legacy Web pages removed.“

Splnil Microsoft svoji hrozbu a otevřel jádro svého softwaru pro prohlížení internetu hekrům? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
dubraro

MS Edge je následovníkem Exploreru. Novou generací. Mnoho chvály jsem na něj neslyšel.