T3NY

Je mi 13 a chtěl bych začít s hokejem má to ještě cenu? kolik asi stojí výzbroj pro útočníka?

Nejlepší odpověď
SickBreed

Sportovat má cenu v každém věku a ne, profesionální hokejista z tebe už být nemůže – to ale není důvod nehrát.

Další odpovědi
Karelcz

Tady máš nějaké info o věku: http://www.spor­tvital.cz/spor­t/dalsi-sporty/hokej/clanky-o-hokeji/jak-poznat-talent-v-hokeji/

Jinak věk máš sice větší než je praxe ale to nevadí. Jestli budeš schopný je to jedno. Jen nestačí přijít někam neumět nic a čekat, že tě budou trénovat jako dítě která přihlašují rodiče v 6 letech. V daném věku, by jsi měl přijít minimálně fyzicky skvěle připraven aby jsi mohl něco ukázat. Děti trénují naprosté základy a základní pohyb na ledě. Tohle musíš ve svém věku umět, jinak tě určitě vykopnout :)

Ceny výstroje jsou tisíce. Za novou. Lze sehnat použité. Mrkni na obchody. Jinak je do toho potřeba počítat i další náklady.

leporela22

Proč by nemohl být profesionální hojejista???
Když bude trénovat a naučí se dobře střílet a jezdit tak určitě.
A kolik stojí výzbroj to nevím.

Mirdas

Zda se ptáte, zda to má ještě cenu, tak toho nechte.
Když budete mít jakýkoliv sport rád a budete ho chtít provozovat tak se jednoduše ptát nebudete a pustíte se do toho s nasazením, který ten daný sport určitě vyžaduje. Záleží na vaší dovednosti jak se budete prosazovat v konkurenci.
Ceny se velice rozlišují, podle druhu, výrobce, prodejce a podobně.

mosoj

Ježíš. Jestli se ptáš na cenu výstroje, tak toho raději nech. Výstroj je to poslední v nákladech i když také není levná.
Doplňuji:
Sportovat ale můžeš.

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=za%C4%8D%C3%AD­t%20s%20hokejem

mosoj

Máte někdo vůbec představu kolik stojí roční příprava hokejisty ? To není vůbec jenom o výstroji. Můj vnuk se takto několik let připravoval.