Complex

Je lepší, učelnější a zdravější rychlochůze s či bez trekingových holí?

Odpovědi
peterd108

S

Petr1491

Podle mě to vyjde na stejno. Pokud ale budeš chodit s holemi, je důležité se naučit s nimi správně chodit. Když vidím, jak je někteří tahají za sebou, tak to pak nemá vůbec smysl.

zbyndo

Rýchla chôdza je výborná na aerobiku efekt,treba si sledovať pulz,udrzat ho aspoň ,30 min na 70% maxima,(ten získajte ,keď pojdete v nejakej činnosti nadoraz,napr.sprin­t,v najväčšom vyletí zmerate,to je ten Maxim.,býva okolo 150,tak pri tej chôdzi si ho sledujte na 105,dochádza k spaľovaniu tuku,samozrejme,ak ideme energetický do mínusu.Tie palice zapájajú celé telo,pokiaľ nimi pracujete ako pri klasickom lyžovaní