Petr321

Je lepší položit travní koberec nebo vypěstovat trávník výsevem?

Odpovědi
nyjono

Jestli chceš mít trávník hned, polož koberec, jestli pár týdnů počkáš, můžes vysít semínka.
Nelze určit, co je lepší. Jde o to, co a kdy chceš.

Rokio

Pokus máš psa, tak travní koberec je nanic.

Bob2

Nevíte náhodou někdo jakým způsobem zpevnit travní plochu?

Broukk

Já jsem si koupila do trávníku zatravňovací pletivo, které travní plochu pěkně zpevní, aplikace je velice jednoduchá zvládla jsem to pomocí paličky.

Bob2

A kde jste koupila to zatravňovací pletivo?

Broukk

Koupila jsem ho na doporučení kamráda na eshopu https://www.za­travnovacirohoz­.cz/plastikor­zo-zelene/ také ho tam bral, tohle si člověk dokáže položit do trávníku i sám.