fanynek

Je lepší NTB na noc vypínat ze zásuvky, když je baterie nabitá?

A co když třeba dva dny nebude v provozu?

Nejlepší odpověď
anonym

Já to vypnu a vyšoupnu ze zásuvky. Nevím, jestli je to tak dobře. Když nebude v provozu, tak je prostě vypnutej, nepracuje se s ním a je to. Teda podle mě, nejsem odborník.

Další odpovědi
ReHu

Když s ním pracuješ třeba doma, kde NTB lze připojit k el.síti, můžeš baterii vyjmout.
Používej ji když el.e. není v dosahu.

Když NTB pár dní nepoužívám, ze zásuvky vytahuji.

anonym

Obě holky ti odpověděly dobře,pracuj pokud je v dosahu síť,pak vypni a nehleď na nic.

štamgast

Rozhodně, já bych ho nikdy nenechal na noc v zásuvce i co se týče bezpečnosti.

briketka10

Vždy vypínám všechno, protože mi při bouřce
odešel NTB i nová TV a ten NTB už neopravili a
dávám si tedy pozor.
TV je opravená byla v záruce to jsem ráda, ale
taky ji vytahuju pokaždé ze zásuvky nejen v noci,
když vidím, že se blíží mraky, tak vypnu i NTB byl
drahý a na nový teda fakt nemám.

lexx

jo, trochu elektřiny se ušetří a zbytečně neohřívá, 2 dny v klidu bez nabíjení baterka běžně vydrží