MocacekCZ

Je frekvence 266 MHz na RAM pamětích hodně málo ?

mám 4gb RAM DDR3 o frekvencích 266 MHz je to hodně málo ?
Doplňuji:
a jak velký dopad to má na výkon (hraní) ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

NE

Naopak – je to nejrychlejší paměť DDR3…
;-D
Pro info kukni na http://en.wiki­pedia.org/wiki/DDR3_SDRAM .

Doplňuji:
A Doplnění:
Co??
Že máš nejrychlejší dostupnou DDR3??
___
Asi takto – pro celkový výkon počítače je důležitá celková sladěnost pecka – tedy ti bez mnohem detailnějších info*) o něm nikdo nic rozumného neřekne.
Dále – každý program (tedy i hra) má nějaké nároky na minimální (a optimální) konfiguraci HW.
Dále – na výkon počítače má velký vliv i OS a jeho konfigurace.
___
*) vřele doporučuju – pokud se chceš na technické detaily dotazovat, se o počítačích něco naučit

ShadowCZ

ANO

Je to poměrně málo, jelikož se dnes standartně prodávají s 800 MHz a více(třeba i 1600 MHz)

kuba123

ANO