-Z-D-L-

je dostřel u airsoft 25–30 m Hodně ?

Odpovědi
Drap

To záleží na tom, jakou vzdálenost očekáváš. Je to asi tak 25 – 30 m.

honza19hk

záleží co to je za zbraň,jaká v ní je pružina atd.. Jsou zbraně co střílí třeba i na 100m.Co já mám m249 tak ten střílí účinně cca80m.

ponovotny

jestli myslíte dostřelem vzdálenost na kterou můžete přesně střílet tak 25–30m je průměrná.
pokud myslíte jak daleko doletí kulička tak je tahle vzdálenost spíše malá.
u airsoftových zbraní se k odlišení výkonnosti používá úsťová rychlost

VencCca

Jaka airsoft to je ;)

Bullner

Na pistoli by to celkem šlo , ale jinak docela slabota …