Je Caster Semenya žena nebo muž?

Jak se dá přesně dokázat, zda je Caster Semenya ženského nebo mužského pohlaví?

Nejlepší odpověď
Dandi

Mrkněte na stránku http://denikspor­t.blesk.cz/cla­nek/ostatni-sporty-atletika/79716/cas­ter-semenya-ma-moc-testosteronu-trikrat-vic-nez-normalni-zena.html.

Je to teď taková prvotřídní otázka. Podle sextestu je to žena, hlasem a výkony spíše muž. Já myslím, že jestli je to muž, tak ať si medajle klidně nechá. Bude žít s pocitem, že vyhrál v babských disciplínách. Je to jeho svědomí.

Další odpovědi
Attack-design

dlé meho nepovedená žena

Lencis

Chudák holka, krásy jí pán Bůh moc nenadělil a tak se vrhla na sport a místo aby si užívala úspěchu tak čelí závistivcům. Je to zase velká bublina a má se o čem mluvit že?!?!

Odpověď tedy je, cítí se být ženou a tak je ženou !!!

alenka901

Podle lékařů může trvat dny nebo také týdny, než bude pohlaví atletky definitivně určeno.

pepee32

tak to je složité al dá se to poznat přibližně po měsíci

Aším

žena