Boy 13

Je AVG antivirus spolehlivý ?

Dělal jsem si přes AVG antivirus volně stažitelný z obchodu play hloubkový test souborů a aplikací a vyšel mi výsledek, že jsem chráněný a že nemám virus v mobilu. Dá se tomu věřit ? Používám verzi zdarma financovanou z reklam. Takže nemám v mobilu ransomware ? Moc děkuju

Nejlepší odpověď
elkon

Žádný antivirový program není 100%. Nelez na závadné stránky a nemusíš se obávat tolik. Jistota ale není nikdy. Používej telefon k volání a focení, posílání zpráv a budeš možná v klidu.

Boy 13

elkon: A když jsem si teda nechal prověřit antivirem fotky a není v nich vir, tak mohu je v klidu nakopírovat do PC a zazálohovat ? Moc děkuju