Avatar uživatele
kajicek94

Je normální 1500 Kč za hodinovou konzultaci u právníka ohledně reklamace, když reklamovaná věc stojí 7000 Kč?

Je 1500 Kč za hodinovou konzultaci u právníka ohledně reklamace, když reklamovaná věc stojí 7000 Kč normální?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Ano, je normální právníkovi za sjednanou službu
či konzultaci zaplatit jeho obvyklou sazbu.

Cena výrobku s ceníkem právníka nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Záleží len od vás, ktorého právnika si vyberiete. Sú lacní, priemerne drahí a sú aj drahí, ktorí sa ale už zaoberajú miliónmi. Ale sú aj zadarmo, napríklad (pozor, neudávam ich presné názvy, preto nech ma niekto nenapadá za nesprávny názov) u organizícií typu sebeobrany spotrebiteľov, štátnej obchodnej inšpekcie a podobne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Přesto, že jsou i lacinější… a dokonce zadarmo u některých institucí, tak mi tohle nepřijde přemršťěné. A s cenou zboží to fak nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Ano, je normální za službu zaplatit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Snad nemyslíš, že právník bude konzultovat zadarmo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Měl sis vybrat jiného právníka. Někteří berou 3000 a více. Rozhodnutí je jen na každém z nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pro právníka určitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Kajicek, zachovejte klid, já měl poradu za 40 minut pět tisíc českých

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kajicek94

Drap: Děkuji za odpověď, ale dovolil bych si něco vytknout. Jak můžete prosím vědět, že jsem na tu cenu kývl? Už se mi stalo několikrát, že vaše odpověď začínala „Měl sis…“ nebo „Měla sis…“. Vyznívá mi to, jako byste tomu člověku řekl: „Ty si ale kre**n! Si jako myslíš, že se dá ještě něco dělat? Tak to si na omylu! Tady ti JÁ nepomůžu!“. Neberte to jako pokus o založení Flame war, spíše jako zhodnocení odpovědi. Ptal jsem se na názor – odpovězeno mi bylo, takže ještě jednou děkuji.

před 2046 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování