Misak22

Jdou sloučit dvě živnosti?

Dobrý den, potřeboval bych vědět když si založim řemeslnou živnost (zedník) a chtěl bych k tomu i živnost volnou (přípravné práce pro stavbu) vystaví mi to jen na jeden ŽL a zaplatím 1000 kč nebo na 2 ŽL a zaplatím 2000 kč???
Doplňuji:
A 2000 kč nebo jen 1000 kč???slyšel jsem že když je toho víc tak se to druhé platí už jen 1 kč

Nejlepší odpověď
Hlada

V současné době se už nevydávají živnostenské listy. Živnost se jen registruje. Za registraci zaplatíte 1000 Kč bez ohledu na počet činností.