Angi-Shy

Jde na Twitteru psát delší zprávy než 140 znaků?

Na Twitteru jsem nova a prijde mi divny, ze by takovahle stranka mela moznost psat jen 140 znaku. Nevim jak na PC, ale v telefonni aplikaci to tak je. Ale cetla jsem nejaky clanek z r. 2016, ze pry lidi mohou psat delsi zpravy, tak jsem zmatena… Kdyby sly psat delsi zpravy, tak s velikou radosti opustim FB… myslim, ze FB opustim tak ci tak, admini me dost nastvali, takze radsi ztvrdnu se 140 znakama v jedne zprave. Jen by me zajimalo, jestli to jde nejak udelat, abych mohla psat „romany“, haha…

Nejlepší odpověď
anonym

smysl twitteru je stručnost, proto ten limit znaků, kdo neumí psát stručně a věcně většinou stejně neřekne nic zajímavého a jen lidově řečeno „okecává“ 🙂

Jinak plnohodnotnou alternativou sítě Facebook je spíš síť Google+ zde plus.google.com … obě jsou si opravdu velmi podobné. Twitter se ale od nich výrazně liší a jeho smysl je trochu jinde.

Další odpovědi
ivzez

Nelze, vtip je právě v těch krátkých zpávách.
Leda psát „na pokračování“.

Čím Vás FB naštval?

marci1

„Sociální síť Twitter přišla s překvapivou zprávou – místo tradičních 140 znaků budou mít uživatelé k vyjádření dvojnásobný prostor.
Změna se na sociální síti neprojeví hned. Twitter ji bude od úterý uvolňovat postupně pro rozdílně velké skupiny v různých částech světa. Firma sama krok označuje jako experiment, a není proto vyloučené, že se po testovacím provozu vrátí k původní délce 140 znaků na zprávu.“ 🙂
Článek ze dne 26.9.2017
https://www.sez­nam.cz/zpravy/cla­nek/revoluce-na-twitteru-ze-140-znaku-na-dvojnasobek-37632

fcoop

Zatím ne.
A to je dobře,ve 140 znacích se toho dá sdělit hodně,pokud máš co říct.
Zvěsti o zvýšení kvóty – uvidíme,ale tím by se z Twitteru mohlo stát standardní kaliště,kde si každý trouba cintá pentli.
Viz FB.
Limit 140 znaků jde obejít – třeba formou přílohy.

Klaproth

Nepoužívám, ale asi to nejde – https://techn­et.idnes.cz/twi­iter-nepocita-odkazy-08j-/kratke-zpravy.aspx?c=A160920­_103954_tec-kratke-zpravy_vse

wendyX

Dobrá zpráva pro Vás- právě jsem narazil na novinku- Twitter právě zahájil testovací provoz, v němž zprávy prodlužuje na 280 znaků!
Podrobnosti na>>
https://m.zive­.cz/140-uz-nemusi-stacit-twitter-uz-verejne-testuje-280-znaku-na-prispevek/a-189719

marci1

Omlouvám se „wendyX“, nevšimla jsem si tvého příspěvku v diskusi. Proto je má odpověď napsaná později. 🙂

wendyX

Nic se nestalo- stávají se i horší věci… 🙂