Vit Kouba

Jde léčit deprese pomocí fotografování zrcadlovkou?

Dneska jsem by fotografovat v Praze a je mi psychicky lépe

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rančer

Jiná odpověď

Každý koníček může pomoci se cítit lépe. Není to ale zázračný lék, navíc deprese se řeší s psychiatrem, psychologem.

zjentek

Jiná odpověď

Ani se nedivím, že se cítíš fajn, totiž všechny srágory z tebe zjevně zůstaly v těch obrázcích. Kdyby šlo o mě a nechtěl bych otrávit druhé, trocha bych to portfolio editoval draku, ale proti gustu… znáš to.

Vit Kouba

Deprese se nedá vyléčit jde jenom utlumit mnoha způsoby vyléčit je možné tělesné nemoci, fotky, co jsem dneska fotil jsou zde https://eu.zo­nerama.com/vit­kouba/Album/8280996