svitil

Jde kvalita zvuku odeslaná přes Messenger dolů?

Zdravím,
Zajímá mě, jaká je kvalita audia po odeslání někomu přes Messenger. Například, chci někomu poslat nějakou skladbu ve 320kbps, mp3. Ořeže se skladba? Pokud ano, na kolik bitrate, nebo jak to funguje?…

P.S.: Ne,že bych někomu chtěl poslat přes Messenger album, jen se ptám, protože u fotografií jde kvalita dolů.

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Edison

Soubor je soubor a obsahově se nezmění. Včetně obrázků a zvukových souborů. Pokud ovšem pošleš zvuk v reálném čase jako zvuk, tedy nikoli soubor, bude nějak kódován a nějak dekódován, vhodně pro přenos zvuku.