Mirek1771

Jakým způsobem vézt daňovou evidenci začínajícího živnostníka?

Nejlepší odpověď
sevos

Autem,autobusem nebo nést pěšky.

Další odpovědi
Michal Kole

Lze ručně, na tiskopisech, co se prodávají v papírnictví

Lze na počítači klidně v tabulce v LibreOfffice Calc (je zdarma na rozdíl od Microsoft Excelu) nebo ve speciálním účetním programu, některé jsou i zdarma, ale s omezeným množstvím záznamů.

Třetí možnost je že si budeš platit účetní.

Jsemtady

Prijmove a vydajove doklady si lepit do sesitu datumove tak, jak jdou za sebou, doporucuje se je okopirovat, pac muzou vyreznat. Mno a jednou rocne v breznu to das ucetni zpracovat. Bude k tomu mozna potrebovat vypisy z uctu.