ten který je

Jakým způsobem se může soukromá firma prezentovat zákazníkům?

Jakým způsobem se může soukromá firma prezentovat zákazníkům jako jsou reference?Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Forma tištěných reklam (v časopisech, v novinách, billboardů, reklamních bulletinů, prospektů) Nebo modernějším způsobem,elek­tronické podoobě jako
jsou WWW stránky.
No a reference si tam pak jen dodáte,tzn. že tam dáte odkazy na Vámi provedou práci,zákazník si pak sám může udělat o Vaší firmě obrázek.

Další odpovědi
Paeony

K těm WWW stránkám (nemusí být nutně pro začátek profesionální, důležitý je věcný a přehledný obsah bez chyb) – vhodné je firmu registrovat do vyhledávacích portálů jako je seznam.cz, centrum a pod..