Martina44

Jaký zvolit účes pro jemné vlasy pod lopatky na maturitní ples? :)

Šaty mám korzetové, bez ramínek

Odpovědi
ivzez

Vyčesat a zasponkovat, případně nechat
kolem obličeje pár natočených pramenů.
Účesy z volných jemných vlasů by podle
mne byly za chvíly „zplihlé“.

monica.k

Lehce si je nakulmuj, takel jsem to tak dělala na ples. Budou pěkně ani ne přehnaně vlnite. Pokud jsi hravá (jako já) můžeš si na vlasy navlíknout pár perlovích korálků a vlas s ním zatočit vypadal to skvěle. Mé kamarádce to samé dělala kadeřnice ovšem já kadeřnici studuji takže jsem si to udělala sama.