Hanny10

Jaký zvolit účes k moři, když mám odstáté uši?

Nějaký nápad na účes, aby byl pohodlný, ale zároveň trošku překryl ouška?

Nejlepší odpověď
Damiana

Přece se nevzdáš pohody u moře kvůli tomu, že si možná jen sama namlouváš, že máš plachťáky? Mrkni na některé plešouny – ušoplesky, kteří si užívají ve vlnách a rozhodně nemají strach z nečekaného vanutí větru…
No, ale jestli tě to fakt tak trápí, vlasy si namoč a svaž je do nízkého uzlu tak, aby boční partie překrývaly trochu uši. Jestli máš kratští vlasy, můžeš zvolit vlhký rozcuch. Ale spíš ti přeji, abys vsadila hlavně na užívání si, než na to, jestli ti někdo civí na ušiska. Přece se nepřipravíš o hezký zážitek. 🙂

Další odpovědi
mosoj

Žralok to napraví !

Ella

pokud ti nevadí, že si namočíš vlasy, tak bych asi zvolila dva copy – dají se s nima krásně přikrýt uši, pokud si je tak upleteš a alespoň ti vlasy nebudou poletovat kolem hlavy. A můžeš si je uplést na tolik způsobů! Francouzké copánky, rybí copánky, tzv. dutch braids (nevím jak to přeložit – je to obrácený francouzký – prameny se místo z vrchní strany překládají ze spod a vytvoří to 3D efekt :)) nebo dokonce copy z 4 nebo 5 pramenů :)

david22

di s tím na chíru

anonym

Na velblouda.

venkovan

oboustranná lepící páska stačí.