FEMINISTKA

Jaký zvolit šidítko nebo hračku pro soukromý hrátky? ideálně zamaskovat aby nepoznal manžel

noo vidím že nahlašuješ jako nesrozumitelný, asi máš nudnej život nějaká parádo jedna co si neumí udělat dobře náfuko!!"!

no okurka dobrá ale ohraná……

Nejlepší odpověď
Mravenec

Okurka je určitě dosti maskovaná a manžel nic nepozná, po nastrouhání do osvěžujícího salátu… :D :D :D (y)

Další odpovědi
elkon

Když potřebuješ šidítka, tak jsi na tom dost špatně. Divím se, že vůbec potřebuješ chlapa, při těch hovadinách, které tu prezentuješ.

zjentek

Co takhle PETky? Snadno si zvolíš „size“ 👌

Lgee

Rajče

FEMINISTKA

elkon ty drzoune