fortin

Jaký užitek má provozovatel Odpovědi z fungování tohoto webu?

Je to sbírání informací o lidech?

Nejlepší odpověď
odik

a jaké informace by jsi chtěl sbírat? řeknu ti narovinu, že není co …

užitek je v současnosti minimální, ale do budoucna se zde určitě plánuje nějaká reklama – jako u většiny velkých projektů

Další odpovědi
hem

Odpovedi.cz je skvělý marketingový projekt. Provozovatel nasbírá tisíce unikátních stránek s vlastním obsahem. ASPA, a.s. tak propaguje sebe a v budoucnu může stránky použít jak pro reklamu tak pro linkbuilding z relevantních kategorií.

Michálek1245

To určitě nebude. Spíš to jsou prostě reklamy a různé další PR články a propagace. Mám podobný web. Ale je teda pravda, že je to občas řehole. Používáme na zkracování odkazů zkracovač odkazů https://urluno.com/ a spousta lidí s tím prostě neumí pracovat. No, nebudu si stěžovat. Zkrátka chci jen říct, že určitě to není sbírání dat a eventuální přeprodávání databází. Takhle se to dneska už nedělá. 😉