Boy 13

Jaky typ dvd pouzit pro prevod z vhs kazety ?

Mam doma z bazaru dvd rekorder pionner, prevadel jsem vhs na dvd, ale bohuzel jsem pouzil dvd – r a nejde prehrat v ostatnich dvd prehravacich a ani v pocitaci. Jaky typ dvd mam pouzit ? Moc dekuji.

Odpovědi
elkon

Už jsem ti tu psal, že v některých přehrávačích vypalované DVD přehrát nelze. Ale ty tam máš jiný problém. Protože správně vypálené DVD, lze přehrát v počítači běžně.

Jiří Bohumil

Podle mne, pokud nejde o vadné DVD, to bude spíše ve formátu, kodeku, případně ve vadném přegrabování, uložení, nahrávce. Vlastní rozdíl mezi DVD a DVD-R by neměl být.