mariohlas

Jaký televizor koupit na analogovou TV od UPC ?

Soused, osmdesátník, má od UPC balíček asi 15ti analogových programů, což mu stačí. Jeho starý TV musí do šrotu, chce si koupit nový LCD kolem 25´´. Když se ptal v obchodě, na který TV bude moci přijímat analogové TV programy na kabelovce UPC, neporadili mu. Mailoval jsem na UPC – odpověděli, že ten balíček analogové TV nebudou rušit, ale jak (podle jakých údajů) pro něj vybrat přístroj, neodpověděli.

Nejlepší odpověď
mosoj

Televizor musí mít vedle dnes již běžného tuneru DVB-T i analogový tuner.
Stále se takových TV prodává dost.
Syčáci od UPC to ví zcela jistě. Problém je ( pro ně) , že ten balíček analogových programů poskytují bezplatně vedle zakódovaných digitálních programů.

kablik

nejsem přes tyto věci odborník ale myslím, že analogové programy přehraje jakákoli televize ať už přes SEPTOP-BOX nebo bez něj, jednoduše vyskoušet…