Petilinda

Jaký program pro tvorbu vizitek??

Zdravím všechny.. Může mi někdo poradit, jaký prográmek použít pro tvorbu vizitek?? ILLUSTRATOR, INDESIGN, BUSINESSCARDS MX..nebo jiný..

Nejlepší odpověď
mosoj

DesignPro 5 .
Má to jednu výhodu. Koupím si přímo specielní papíry na vizitky od Avery Zweckform. Program je dělaný na tyto papíry a vizitky se po tisku vyloupnou z potisku ručně. Nic se nestříhá a neřeže.
Jsou různé povrchy a vizitky jsou jako bych si je nechal dělat.

Program lze koupit za 50 Kč v Elektrowordu nebo stáhnout z www.awery-zveckform.com. Já ho mám v češtině. Papíry na vizitky kupuji v Makru, ale lze také objednat nebo také v tom Elektrowordu.

Program mám dvakrát – mohu i poslat.

Nejraději tisknu na typ C32015–40.

Tisknout lze samozřejmě na cokoli, ale pak to znamená vizitky vyřezávat.

Další odpovědi
Terryle

Ahojda, špatná není tahle služba: http://osobni­.vizitka.cz/
Můžeš si navrhnout, jakou chceš a oni zařídí profi tisk (jakýho na domácí tiskárně nikdy nedosáhneš) a dopravu. Ta cena mi nepřijde tak hrozná…

RomanP

Já osobně si tvořím vizitky v Excelu. Pokud tam chci nějaký grafický prvek tak to zkopíruji do Wordu a dodělávám to tam.

ladyhawke

Klidně OpenOffice.org DRAW, funguje stejně dobře pro ten účel → http://www.ope­noffice.cz/draw

zde je návod jak na vizitky
http://www.ope­noffice.cz/na­vody/navod-vytvorte-si-vizitky?highlig­htWords=vizit­ky

OVman

Nebo můžete použít bezplatný program Inkscape, vizitky si v něm rozvrhnou jakkoliv chcete a následně vytisknout třeba i do „předřezaných“ vzorů, jak uvedl kolega přede mnou.

Michálek1245

Dobrý den, osobně bych si to nechal navrhnout někým, koho tisk vizitek živí a dokáže vám nabídnout více než papírovou kartičku která je, přiznejme si to, dneska už trochu přežitá. Jasně, vizitky taky používám i v roce 2023, ale je to jen tak z principu. A hlavně teda na veletrzích a výstavištích.

devitkac

Nad touto otázkou jsem si před časem také lámal hlavu, protože jsem si sám potřeboval nějaké vizitky navrhnout. Nakonec jsem ale na to nepoužil žádný program, ale online nástroj, který mají na http://www.prin­tuj.cz/vizitky/ Ti se mi nakonec postarali i o tisk vizitek a musím říct, že s výsledkem jsem spokojen.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.