Kelt

Jaký přístroj mne vyjde nejlevněji při splnění daných podmínek?

Dochází mi PC, má HD 80 GB. Koupil jsem si samostatný HD 750 GB a mohu si koupit i jiné. Chtěl bych si koupit PC, notebook, laptop prostě cokoli, k čemu mohu připojit HD a promítat filmy, psát, poslouchat skladby a stahovat z internetu. Prostě požaduji určité vybavení sofware, velikost HD není rozhodující, rozhodující je cena. Tedy vyjde skládačka – obrazovka, klávesnice, levný PC se softwarem levněji než nějaký PC. Děkuji

Odpovědi
Dochy

Napiš svůj dotaz tak aby ostatní mohli pochopit co chceš. „PC se softwarem levněji než nějaký PC“?? To je co? Pořádně popiš co máš, co chceš, kolik do toho jseš ochoten vrazit a pak Ti možná někdo napíše relevantní odpověď.