P70

Jaký máte názor na skupování firem čínskýmí investory?

Přijde to jenom mě nebo Čína a Japonsko v poslední době skupují všemožné firmy. Jaký na to máte názor? Díky

Odpovědi
dubraro

Mají peníze, tak skupují. Tak to chodí. Kdybychom čínské zboží nekupovali, peníze by neměli.

Kryšpín

Mají vynikající zboží, někdy vydrží i celou záruku, proč by vážení kapitalisti neprodali svoji výrobu do rákosí, když to vyjde levněji, v Evropě by to vyšlo dráž, kdežto čínský maník maká za hrst rýže a trochu vody, nereptá, nestávkuji a neprovádí různé voloviny. A proto rudá Čína roste, pujčuje / i bratr USA má u nich velkou sekeru / a nakupuje.