Fikus

Jaký máte názor na porodničky pro akvarijní rybičky,a myslíte že se vylatí si ji koupit?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jestli se tomu hodláš věnovat proč ne , každý má svou zálibu a vylepšuje vybavení, tak proč nemít rybí porodnici

Další odpovědi
irij

Nevím jaké ryby chováš. Ale vždy je pro rozmnožování porodničky používat. Nehrozí, že potěr slupnou jiné dospělé ryby. Dále je možné udělat pro potěr v porodničkách úkryty aby je naslupla samička a dokonce některé ryby vyžadují jiné chem. složení vody pro čerstvý potěr, což lze v porodničkách zajistit. Jinak je to pěkný koníček a náročná alchymie.