Uona

Jaký máte názor na investiční firmu? Může to být podvod?

Jaký máte názor na firmu Nelson markets (akcie apd.) ?

Obvolávají se lidi a shání se investoři, kteří by investovali do akcií a komodit apd., pak se s nimi uzavře smlouva a jsou z toho peněžité zisky – provize. Jsou slibovány částky od 100 000 až do miliony korun jako provize, které jsou na základě investice od investora.

Práce je ze začátku na DPP úkolová, pak se jde po měsíci na HPP a je tu možnost dělat na IČO.

Dá se tomu věřit? Jsem tam jako zaměstnankyně.

Našla jsem: https://www.de­tail.cz/firma/1629026-nelson-markets-sro-revolucni-1082-8-praha/

Odpovědi
Arne1

Nelíbí se mi to. Na doporučování a sjednávání investic je nutné docela těžké školení se zkouškama které přísně kontroluje ČNB. I samotný proces prodeje/sjednání je poměrně složitý (vyplnění investičního dotazníku, ohodnocení finanční gramotnosti klienta). Pokud to někdo dělá jinak, je to riskantní pro všechny zúčastněné.

Pepa25

Podle dostupných informací je to boiler room, telefonické oškubávání důvěřivců, které pod různými firmami funguje už roky:
http://ekonomi­ka.idnes.cz/e­konomika.aspx?c=A091213­_194113_ekono­mika_vem
Podvod to není, všechno je „dokonale legální“ případně se včas firma zruší a začne pod novou hlavičkou.

Hlada

Není týden, kdy by mi někdo nevolal s podobnou nabídkou. Stupidní anglické názvy firem si nepamatuji. Ani okrajově si nedovedu představit, že bych jako neodborník koupil něco na základě telefonátu nebo schůzky. Kdo se orientuje, tak žádnou takovou nabídku nepotřebuje. Myslíš, že lidé, kteří hospodaří tak, že mají k dispozici stovky tisíc, čekají na takovouhle nabídku?

Justin1

Tuto firmu neznám. V jakém vztahu k firmě jsou ti obvolávaní lidé a na základě čeho jsou zpracovávány jejich osobní údaje?

Navolávání od neznámých firem, kterým jsem neposkytl vědomě svoje osobní údaje, nemám rád a do žádné spolupráce se s takovými firmami nepouštím. Zákazníci by si firmu měli najít sami, nemám rád, když si firma nějak bez mého vědomí opatří moje osobní údaje, na jejich základě mi volá a ještě čeká, že z toho budu nadšený.

Jofko8

Já jsem trochu skeptický vůči všem investičním firmám. Všichni mají „exkluzivní nabídky“ a při tom všechny firmy nabízejí totéž, možná je jen mnou, ale takový mám z toho pocit

Tomáš1234

Věřit se tomu dá. Takových firem je v Česku celá řada. I seriózních. Jestli ale mezi ně patří i Nelson markets, to ti bez bližších informací nikdo neřekne. Co teda konkrétně nabízíte? Máte někde veřejně nabídku těch investičních služeb?

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.