FlAsh_7

Jaký je Váš názor na prodej Olympusu, své fotografické divize? Máte ty foťáky rádi?

Pounámka

Olympus, pokud nejde o jméno a antický text, není není nutné podle PČP vynechávat koncovu -us. Tedy název fotoaparátu je správný, i když to zní nezvykle.

Odpovědi
Drap

K čemu je v tomto případě náš názor? Myslíš že na základě třeba i několika názoru zde by Olympus změnil své rozhodnutí? Zkus se někdy zamyslet než položíš otázku.

jáára

Byly to foťáky pro lidi. Taky jsem čuměl na to sdělení. A ano, mněl jsem ty foťáky rád.

Zvidatel

*Olympu