dust8

Jaký je rozdíl mezi značkou „Adidas“ a „Adidos“?

Nejlepší odpověď
annas

Boty Adidos nemají se známou značkou nic společného Prodávali, nevím, zda stále, Vietnamci, uvádí jedna žena, která tento padělek koupila.

https://www.id­nes.cz/ekonomi­ka/test-a-spotrebitel/boty-adidos-nemaji-se-znamou-znackou-nic-spolecneho.A_981123_17­3051_test_jup

Snadno přehlédutelné s originálem.

Další odpovědi
zjentek

Nevím, mrkni kolik má Adidos pruhů. Čím víc pruhů, tím víc Adidas! (;

elkon

Adidas je značka, to druhé je nesmysl, zřejmě padělky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Čím víc pruhů, tím více Adidas. Aby to potom nebyla značka Fiat.

zjentek

Adidos by pak měl mít míň jak tři.