Manijak

Jaký html kód je pro vysouvací rámeček s textem?

Myslím to, že bude rámeček ve kterém bude napsáno Něco a po kliknutí na to se to rozbalí a tam bude více informací a znovu po kliknutí se to zatáhne, příklad zde http://www.mc­.mygameline.e­u/vip-2

Odpovědi
pl4toon

To je JavaScript. Různě po netu se dají stáhnout už hotové scripty pro vysouvací menu. Já si píšu svoje, je to věc profesionální cti.
Doplňuji:
Dá se použít i jQuery s jednoduchým scriptem. Pro více informací hledejte přes Google, to se nedá jednou větou popsat.