Tonda Ehler

Jaký herní volant?

Sháním herní volant k pc tak do 2000 ale nevím jestli to nebudou šunty a nápadů s volantem se rovnou vzdát na budu ho používat na
euro truck 2

Odpovědi
lukas1912

To záleží na každém jestli chce používat volant nebo ne já třeba hraji American Truck Simulator a hraji to přes klávesnici a jestli někdy půjdu na volant to nevím zatím se mi to hraje dobře na klávesnici.

jsemjá

Já eurotruck 2 hraju taky, a používám volant esperanza. Hraje se mi s ním dobře. Stojí 600.

anonym

Ahoj Tonda Ehler, tady si snad vybereš: https://www.al­za.cz/gaming/lev­ne-volanty/18849239­.htm#f&cst=1&cud=0&pg=1&­pn=1&prod=&sc=67