myskajitka

Jaký druh odstranění chloupků je nejvhodnější u malé dívky?

Máte někdo zkušenost s depilací podpaží a přirození nebo jen klasické holení?
Doplňuji:
Necelých 12 let.

Nejlepší odpověď
Terryle

Určitě bych netrhala, jen holit.
Rybíze, ono to není tak jednoduchý – děti uměj být pěkně krutý a nemají rády, když se někdo odlišuje, třeba i tím, že nemá oholené podpaždí (ve dvanácti už většinou je co holit). V tomhle věku to většinou nefunguje tak, že si řeknu Kašlu na ně. V tomhle věku spíš potřebujete mezi vrstevníkama přijetí, kterýho bohužel nedosáhnete, když se odlišujete… Odlišením získáte respekt, ale to přijde na řadu až později, ne v nějakých dvanácti…

Další odpovědi
ReHu

Jak malou dívku máš na mysli?
Asi holení. Jsou to místa velmi citlivá a trhání chloupků hodně bolí.

Doplňuji:
Možná by dal použít některý depilační krém, ale na přirození…nevím. Záleží na složení.

Martina S.

Já se holím na těch dvou místech jak píšeš od 16ti let. Vytrhávat asi nebude na těchto citlivých místech to pravé ořechové.

rybíz

U tak mladé dívky žádný. Copak musí jít 12ti letá dívka s mo´dou?

myskajitka

Ahoj,
díky za odpověĎ ale u nás nejde o modu ale spíše nutnost kvuli sportu. Trenérka s gymnastiky to chce.