okoun

Jaký antivir ochrání lépe váš počítač Avast!5 nebo NOD32???

Odpovědi
anonym

takových dotazů tu už bylo,každý má svůj názor,já říkam NOD32.
P.S.nesrovnávej­te,nesrovnatel­né !!!!!!!!!!!!!

GangstaHelper

Srovnatelné to rozhodně je. Úrověň ochrany není rozhodně jedinou složkou hodnocení antiviru. Dalši důležitou věci je taky zatížení a spomalení systému. A v této oblasti drži NOD32 rekordy. V poměru „rychlos/ochrana“ by těžko hledal konkurenci.

Michal

Avast je dobrý antivir,ale jeho činnost zpomaluje PC.Volil bych NOD 32.Je důležité,kdo vás informuje.

Zdroj: život

romik01

Dobrý den.
Doporučuji Nod 32.

Tombik

Já tedy používám Avast professional a moc mi vyhovuje. Hlavně to nové prostředí je dobré pro jednoduchou orientaci!