Votyk02

Jakou značku/typ spacáku vybrat?

Potřebuji nový spacák (rozhryzaly ho myši), ale na trhu je tolik značek a typů že nevím jaký vybrat. (nějaký kvalitní a pohodlný, nejlépe něco na jaro/podzim).

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Prima

Osobně doporučuji Prima a nebo Coleman

Další odpovědi
Mirdas

HUSKY

A na co jej budeš využívat.
Je v tom rozdíl zda budeš jezdit lézt na hory, sjíždět vodu, na kolo, tramp, nebo jen pro případ nutnosti.
Doporučuji si zajít do sportovní prodejny a tam si nechat poradit.
Já jsem spokojen s Alpine PRO, ovsem v tvém seznamu není a tak se přikláním k Husky.

chachar1922

HUSKY

Honzyn14

Já jsem kupoval spacák letos před letními prázdninami, radil mi s výběrem spolužák ze střední školy, o kterém vím, že jezdí pravidelně do hor stanovat a nakonec jsme spolu dlouhých úvahách vzhledem k poměru cena / výkon vybrali spacák z internetového obchodu https://www.na­turehikecz.cz/ Byl jsem s ním moc spokojen a věřím, že mi několik sezon vydrží 😉

Kamilovo

Já už několik let používám tento spací pytel Commando: https://armik­.cz/spaci-pytel-commando-flecktarn/ a nedám na něj dopustit. Za tu cenu co stál se jednalo snad o moji nejlepší koupi vůbec, protože jej využívám vážně často a celou dobu mi věrně a bezproblémově slouží.