Vit Kouba

Jakou sociální síť používat je optimální?

Na internetu je mnoho sociálních sítí a každá má svoje výhody a svoje nevýhody, i tato stránka je subjektivně sociální sítí, mnohdy je obtížné poznat co je sociální síť a co není sociální síť.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Nejlépe žádnou.

Další odpovědi
_Bůh_

Jiná odpověď

Twitter – nejlepší zdroj pro informace. Je to zdroj, ze kterého čerpají média. Ve srovnání s českými médii ale twitter nabízí daleko více informací. Jen je pracnější nalézt správné twitter účty, které sledovat.

Instagram – nejlepší síť pro socializaci a seznamování, 95 % seznamování po internetu dnes jede přes insta.

TikTok – nejvíce populární síť pro zábavu

Youtube – není to klasická sociální síť, ale člověk tam najde cokoliv

Facebook – dnes zastaralá síť, kterou lidé využívají maximálně kvůli Messengeru

Zpovednice – dříve jsem navštěvoval, bylo to fajn, dnes nevím jak to tam vypadá

Odpovědi – server který navštěvuje 10 lidí, z toho 5 jsou důchodci se sovětskou mentalitou

elkon

Jiná odpověď

Žádnou, pro běžnou komunikaci stačí SMS. Pokud ovšem nejsi exhibicionista, který se musí chlubit do světa s každým „prdnutím“.

Kryšpín

Jiná odpověď

Diaspora a PornHub

paul1

Odpovědi

Zdá se nejserioznější, na těch ostatních často svoje mozky ventilují úchylové (ale i tady se semo tamo najde)

jirka F

Facebook

Protože je nejrozšířenější ale zase pozor je tam nebezpečí že člověk naletí podvodníkům. Na odpovědích se tohle moc často neděje tady jsou to spíše informátoři.

GM

Jiná odpověď

Žádnou. Mám ráda svoje soukromí.

Parwild

Jiná odpověď

Decentralizované open source sociální sítě a komunikační platformy. Jejich používáním nepodporujete nadnárodní technologické korporace a zároveň vás tyto nemohou špehovat.

Například Mastodon je skvělá decentralizovaná alternativa k Twitteru.

Pro komunikaci mohu vřele doporučit Element, decentralizovanou komunikační platformu se šifrováním postavenou na protokolu Matrix.

Zdroj: https://element.io/

_Bůh_

Jinak pro konkrétní zájmy se dost používá discord

Vit Kouba

Ideální se mi jeví Facebook je nejvíce rozšířený u nás https://www.fa­cebook.com/pro­file.php?id=1000­80178123933