Avatar uživatele
Millisek

Jakou máte zkušenost s rostlinnou barvou na vlasy? Překryje šediny?

Zajímavá 0 před 651 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Na jaké basis? Hena?

Ten efekt zesvětlení / ztmavení, případně barevný podtón, je mírnější. Pokud má holka, třeba, přírodní vlasy světle hnědé (oříškové), docílí tmavšího blond odstínu, ale ne na první nabarvení, ono to barvení barvami na basis heny lze opakovat, klidně i po měsíci, po dvou.

Výhoda je, že to nejde ani poznat, že ty vlasy jsou obarveny a nejsou tou barvou zničené. Taky když odrostou, tak tam není takový „most“. Nevýhodou je, že ten efekt je mírnější vždy, a k dosažení požadovaného efektu je nutná trpělivost (počítej 1–2 roky) a výsledek je vždy nejistý, nebo nejistý: nevíš, jak přesného odstínu docílíš.

Šedivé vlasy to také zesvětlí / ztmaví. Ale nečekej, že budou vypadat stejně, jako nešedivé. Nebudou. Je to, prostě a jednoduše, úplně jiný princip.

Se neptej, kup to a vyzkoušej. Peroxidem, nebo barvou ze Spolany Neratovice, to můžeš „překydnout“ vždycky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Allousek

Záleží asi jak která značka. Začala jsem rok zpátky používat Khadi a neměnila bych. Neničí vlasy a šediny taky krásně překryje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JarkaHor

Jsem za khadi. Neničí vlasy, což mi vyhovuje nejvíc, protože se barvím často a barvy mají hezky syté. Nějaký ten rok se barvím tou jejich červenou a jsem maximálně spokojená https://www.kha­di.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-cista-henna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabullka

Také jsem za khadi. Barvy mají kvalitní a kosmetiku na vlasy taktéž.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl