22aa

Jakej film pustit během korony,ps4 se mi zastavuje opět při stažení dema se zast.stahování

Dobrý den.
Nevíte zase jakej film pustit?
Zase se mi zastavilo stahování dema na ps4 a ted nevím co dělat jakej film pustit během korony.
Nelíbí se mi pohádky o duši ani anděl páně 2 ani králíček hop na velikonoce.
Prosím nevíte jakej film online pustit když mi nejde stahování free to play hry nebo dema na ps4?
Děkuji.

Odpovědi
Lenix

Já se nedávno rozhodla shlédnout všechny Marvel filmy podle časové linie. Na filmy používám stránku prehraj.to . I když, abych řekla pravdu spiše jsem se uchýlila k seriálům. Myslím se, že také není špatné mít Netflix.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Všechny marvelovky jsou pohádky o superhrdinách.

22aa

Já jsem na filmy od marvelu starej.
A ps4ku mám vyřešenou. Byla plná pamět takzavě ou mex veruno umři rex.
Vymazal jsem všechny kraviny a ryba už funguje.