22aa

Jakej film koupit na DVD podle autorských práv z roku 2020 za 1000 Kč z důvodu nefunkčnosti Format Factory?

Dobrý den.
Vůbec mi nefunguje Format Factory, prej fail to mux a nevím jakej film z roku 2020 zakoupit za litr.
Voni si myslej, že musím prej dodržovat autorský práva, i když nikam to nešířím.
Prosím nevíte jakej film za 1K Kč (1000 Kč koupit?)
Nejdřív AVC a pak Format Factory. tak mi poradte, jakej film koupit na Bluray nebo DVD zano jakej zapůjčit.
Jestli si mám objednat pohádku, trilogii Hobit nebo nevim.
Děkuji.

Odpovědi
elkon

Opět zmatený dotaz. Nefunkční FF nemá s nákupem tvého DVD nic společného. Kupuj si co chceš. Podle vkusu.

Dochy

Žádnej
Tvá domnělá nefunkčnost format factory není rozumným důvodem pro koupi DVD. Až se budeš chtít podívat na nějakej slušnej film, pak si rozmysli jakej a kup si jej.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

A nevíte proč mi formatfacotry nejde?
Selhal muxing nebo něco podoého.