jopik

Jaké změny jsou v odečítání procent na Sp, Zp z Hrubý mzdy pro rok 2012? děkuju. dyžtak přidejte nákej článek

Nejlepší odpověď
www

Přiznám se, moc otázce nerozumím.
Zkus se proto podívat do kalkulaček v odkazu, snad najdeš odpověď:

Zdroj: kalkulacky.id­nes.cz/cr_index­.php

Další odpovědi
fablen

pro tento rok nejsou v procentech změny žádné a zůstávají stejné jako loni: ZP: 4,5% + 9% a SP: 6,5% + 25% (pokud nemáte SP dobrovolně zvýšené o 1%)