dratovec

Jaké máte zkušenosti s hračkami zn. Bruder?

Chci koupit pro 4letého syna traktor Bruder, jaká je kvalita těchto hraček?

Nejlepší odpověď
zelí

Docela kvalitní. Jediná se mi rozbila, ale to byla asi moje vina. S bratranci jsme jich měli spoustu. Řekl bych, že jsou celkem kvalitní, ale znáte děti. Teda tohle platilo tak před 7–8 lety, už si nějákou dobu s bagry nehraji.

Další odpovědi
Emefej

Čtyřletému klukovi dlouhodobě neodolá žádná hračka.

lejdy.můn

Před 2 lety na Vánoce jsem od této značky kupovala popelářské auto a spolu s ním ještě přídavný blikající majáček se zvukovými efekty. Objednáno bylo z jednoho e-shopu a už doma při rozbalení jsem byla příjemně překvapená, jak pěkně provedená ta hračka je: opravdu pořádný ‚macek‘, realistický vzhled, funkčnost a hlavně kvalitní plast, který přežil i řádění batolete. Za mě teda určitě doporučuju, spokojenost na 100 % 🙂

janinaa

Před měsícem jsem koupila policejní jeep http://www.bru­derland.cz/osob­ni-auta/jeep-wrangler-rubicon-policie-bruder-2526 zatím se zdá hodně odolné. Tak uvidíme do budoucna co přežije.