ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Jaké má úroky rychlá půjčka?

Peníze si nepůjčuju, jen mě to zajímá a nemohu to nikde najít.

Odpovědi
elkon

To se zeptej toho, kdo ji poskytuje.

ivzez

To chce se podívat na web/y poskytovatele/pos­kytovatelů.

Podle mne bude poskytovatelů více (s nepatrně pozměněnými
názvy) a každý může mít jiné podmínky.

nyjono

To je různé.
Záleží na tom, kdo půjčku poskytuje, každý to má trochu jinak nastavené.
Záleží na výši půjčky a na jak dlouho, jestli máš nějaké pojištění na neschopnost splácet atd.

yamynka

Všeobecně platí, že rychlé půjčky, jako jsou například půjčky do výplaty, mají vysoké úrokové sazby, někdy i přes 100% ročně.

Nejprve bych vyzkoušela ty nejlevnější nebankovní půjčky jako Zonky nebo CashLendy a až poté hledala jinde podle úroků.

Důležité je pečlivě zkontrolovat všechny podmínky a poplatky před uzavřením půjčky a pokud je to možné, poradit se s odborníkem. Rovněž je důležité si uvědomit, že půjčování peněz by mělo být poslední možností a ideálně hledat alternativní řešení.

Michálek1245

Většinou se to odvíjí od poskytovatele a věřitele k půjčce. Ale půjčka se poskytuje za účelem vydělání. To znamená, že rychlá půjčka znamená vyšší úroky. Ale hodně záleží. Třeba půjčka na cokoliv od https://epujcka­.cz/pujcka-na-cokoliv/ vyjde docela levně. Respektive ne od nich, ale je to srovnávač, takže tam najdete různé banky. A jak vidíte, tak tam jsou 2 % ale i 25 %. 😉