Avatar uživatele
dust8

Jaké konkrétní krimpovací kleště na obyč síťové kabely doporučíte? Top kvalita u nich znamená cenu kolem tisíce, či ne?

Nebo třeba kolem tří stovek jsou takové co koncovku na síťovém kabelu udělají, ale při časté práci na více koncovek je to očistec a většinou jsou s nimi různé potíže a koncovka se musí předělávat, nebo se u nich něco rozbije, nebo je jejich použití hop nebo trop alias jednou ok koncovka, pak zas ne a člověk by je raději rozbil o zeď, protože levné = krám v tomto případě?

Za litr cca bych očekával už kleště s nimiž je radost pracovat a ne horror, ale možná se pletu.
Můj hlavní cíl je konečně se naučit dělat si koncovky na síťových kabelech, které jsou buď poškozené, natržené, nebo u nich praskne ten zobáček a kabel pak nedrží ve switchi, nebo routeru a stačí o něj trochu zavadit např. mamka když vysává a internet vypadne jak naschvál.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 337 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Zmáčknout RJ konektor není žádná věda. Když sem před třiceti lety přišly s telefony, tak jsem je zamačkával ve svěráku. Když přibyly RJ45, tak jsem si kleště pořídil. Jsem přesvědčený o tom, že když člověk není extrémní klepeto a nedělá jich desítky denně, tak s bohatou rezervou stačí polské za 200 Kč

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet